Jak używać proszku i wosku do gry?

Jak używać proszku i wosku do gry?

Kupując grę Crokinole w naszej firmie WOODEN GAMES otrzymujesz deskę najwyższej jakości z gwarancją nawet na 100 lat 🙂 Wykonujemy ją z ogromną dbałością o szczegóły, używając sklejki z najwyższej półki. Jednak wiadomo, że mimo swej trwałości drewno potrzebuje szacunku. Dlatego w zestawie z grą Crokinole, każdy otrzymuje razem tak zwany zestaw do pielęgnacji. Składa się on z wosku do powierzchni Crokinole oraz proszku do lepszego poślizgu. Dodatkowo otrzymacie ściereczkę z mikrofibry. Jednak warto pamiętać, że gdy się ona zużyje można do tego wykorzystać każdą inną mikrofibrę, którą znajdziecie w swoim domu.

Poniżej przedstawiamy opis każdego z tych produktów wraz z instrukcją użytkowania.

WOSK DO POWIERZCHNI GRY CROKINOLE

To specjalny wosk, który nanosi ochronną warstwę na lakier Crokinole. Wyostrza jego kolor oraz nadaje efekt hydrofobowy. Pomaga pozbyć się tłustych plam czy innych niechcianych rezultatów użytkowania deski. Jego aplikacja za pomocą dołączonej ściereczki z mikrofibry jest bardzo łatwa. Kiedy jej użyć? Najczęściej po rozegraniu około 20 gier lub wtedy gdy poczujesz, że Twoje Crokinole zwolniło.

https://www.crokinole.com.pl/produkt/zestaw-do-woskowania-powierzchni-gry/

Sposób użycia:

  1. Rozpyl wosk około 5 razy, w różnych miejscach Crokinole
  2. Przetrzyj mikrofibrą do sucha
  3. Odczekaj 1 minutę
  4. Czerp radość z pięknie nawoskowanej deski 🙂

Tak samo jak Crokinole, przecieraj także dyski. Dzięki temu również one będą dłużej służyć w grze i lepiej ślizgać się po powierzchni. Spryskaj ściereczkę kilka razy i tak nawilżoną mikrofibrą przecieraj dyski.

PROSZEK DO LEPSZEGO POŚLIZGU

To specjalny proszek, którego unikatowy skład i konsystencja wpływają na lepszy poślizg dysków do gry Crokinole. Pokryty jest wodoodpornymi nanocząsteczkami, dzięki czemu nie chłonie wilgoci. Choć proszek nie jest trujący, nie nadaje się do spożycia i lepiej chronić przed dziećmi.

Używany jest na turniejach i mistrzostwach Crokinole, jako pomoc w lepszym rozgrywaniu partii. Możemy używać także w domowych warunkach, gdy poczujemy, że poślizg dysków zmalał.

https://www.crokinole.com.pl/produkt/proszek-dla-lepszego-poslizgu-30ml/

Sposób użycia:

  1. Wysyp odrobinę proszku do rynny
  2. Nanieś na palec i lekko wetrzyj w spód dysku
  3. Można także dysk potrzeć w rynnie o proszek
  4. Nie należy wysypywać proszku bezpośrednio na Crokinole
  5. Ciesz się, super szybkim dyskiem 🙂

Należy pamiętać, że jego konsystencja przypomina wodę, dlatego jeśli zrobi się to nieuważnie, można wysypać zbyt dużą ilość proszku.

Mamy nadzieję, że dzięki zestawowi do pielęgnacji deski dłużej będziecie cieszyć się jej użytkowaniem i czerpać więcej radości z najlepszej gry na świecie! 🙂 Crokinole rządzi! 🙂

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Translate »