O nas

Kochamy gry planszowe! Dlatego z pasją i pełnym zaangażowaniem stworzliśmy dla Was wyjątkową grę Crokinole. Uważamy ją za najlepszą grę zręcznościową wszechczasów! Specjalnie dla Was połączyliśmy nasze najlepsze  umiejętności aby stworzyć najwyższej jakości grę Crokinole. 

Niżej poznaj naszą krótką historię. 

Nasz zespół

Ewa Białecka

Social Media

Jestem żoną Marcina. Mam zmysł przedsiębiorczości. Jestem zorganizowana i chętna pomóc Ci odpowiedzieć na każde pytanie związane z Crokinole. To ze mną najczęściej będziesz miał do czynienia w kwestiach formalnych.

Marcin Białecki

Założyciel

Na co dzień jestem grafikiem 3D. Tworzę wizualizacje, modeluję i teksturuję. Ale to Crokinole stało się moją pasją i hobby. Moim celem jest spopularyzowanie tej cudownej gry w całej Europie! Pomożesz nam?

Łukasz Pędzich

Technolog drewna

Moim hobby jest wędkarstwo. Na co dzień  jestem znanym i cenionym technologiem drewna w całej Europie. To moje umiejętności pozwoliły nam uzyskać produkt najwyższej jakości. Czuwam nad procesem produkcji. 

Nasza firma?

Nazywa się Wooden Games. Tłumacząc na język polski “Drewniane Gry”. Firma oficjalnie została założona w roku 2020. Ale cały proces przygotowawczy trwał ponad 3 lata. W tym czasie metodą prób i błędów powstał pierwszy prototyp Crokinole. Dopracowywane były też akcesoria do Crokinole. Powstała też strona interentowa. Budowaliśmy krajowe jak i zagraniczne kontakty. Aż w końcu w roku 2020 byliśmy gotowi ujawnić się światu gier planszowych. Wielu pasjonatów gier planszowych z pewnością ucieszy fakt, że w Polsce produkuje się Crokinole! Stawiamy sobie za cel spopularyzowanie tej gry w Polsce i w Europie.

Masz sklep, hurtownię lub inne możliwości sprzedaży gry Crokinole?

Szukamy współpracy z dystrybutorami gier planszowych w Polsce i w Europie.  

A może chciałbyś wypożyczyć Crokinole na swój Event, turniej, spotkanie integracyjne lub inną okazję?

Jeżeli chciałbyś uatrakcyjnić swoje wydarzenie i wypożyczyć Crokinole napisz do nas.

Translate »